Schodiště

 

Schodiště je nábytkem a současně i nosným stavebním prvkem. Každé schodiště navrhujeme podle prostorových možností i konkrétních představ zákazníka. Rozmanitostí tvarů s řešením jednotlivých detailů se celodřevěné schodiště stává jedinečným unikátem každého domova. Při výběru materiálů pro výrobu schodiště doporučujeme výběr tvrdé dřeviny, která zaručuje trvalejší hodnotu výrobku. Zábradlí schodiště může mít různé tvary s pestrou nabídkou výplní, od klasických dřevěných příček až po kombinace dřevo-kov (mosaz, nerez) nebo sklo. V paletě barev je široký výběr odstínů moření (podle oken, dveří, podlah nebo vlastního vzorku). Součástí dodávky je i zábradlí galerie (horní zábradlí) s možností kompletního řešení schodišťového prostoru nebo celého interiéru (např. obklady stěn, vestavěné skříně, nábytek).

 

Široký výběr materiálů

Přihlížíme na vaše přání a volíme takové materiály, které jste si do svého bydlení vysnili. Doporučíme vám materiály, pokud váháte a poradíme vám, proč je některý materiál lepší než jiný a proč se hodí právě do vašeho interiéru

Poradíme si s každým prostorem

Malé, úzké, velké nebo široké prostory? Žádný problém. dokážeme zpracovat na zakázku schodiště pro různé rozměry a zatočení. Na začátku pro daný prostor vytvoříme návrh a po jeho schválení se pustíme do realizace.

Máte dotazy? Napište nám!